Про проєкт

Вас вітає Р.І.Д. - проєкт, який написаний українцями для українців та всіх тих, хто хоче глибинніше зрозуміти історію, культуру, мову, етнологію Батьківщини.

Щодня гравець отримує три слова, які потрібно запам’ятати. За кожне запам’ятоване слово нараховується “пісок часу” - внутрішня ігрова валюта. Адже всім відомо, що час - це гроші, а пісок – сліди історії: шматочки древніх руїн, тисячолітніх каменів, космічних метеоритів. Ви зможете відновити події давніх часів, накопичуючи “пісок часу” та обмінюючи його на частини книги РОДу в “Крамниці”.

Перед Вашими очима постануть історичні події України, особливості побуту нашого народу, міфологічні та культурні аспекти регіонів.

Відвідуючи “Крамницю”, Ви не лише збагатитеся знаннями, а й матимете можливість отримати подарунки від наших партнерів, знижки на музичні фестивалі тощо.

Для того, аби Вам простіше засвоювався матеріал - він супроводжуватиметься фото- і/або відео та буде доступний для прослуховування в аудіоформаті.

проєкт “Р.І.Д.” - не лише можливість збагатитися знаннями, а й спосіб випробувати себе, змагаючись з іншими учасниками, адже Ваш рівень просування грою залежатиме від рівня активності і бажання розвиватися.

Кожен учасник розпочинає гру як “неофіт” та, зібравши достатню кількість “піску часу”, отримує звання “адепта”, а потім “дослідника” - ці значення є фіксованими. Рівні “універсал”, “майстер”, “хранитель часу” і “володар часу” - динамічні, тобто, якщо Ви навіть стали “хранителем часу” і припинили брати активну участь, Ваш рівень згодом понизиться до “майстра”, а потім і до “універсала”. Також ваш рівень може опуститись за рахунок більш активної участі інших користувачів (наприклад, вони надсилають цікаві слова. за які отримують бонусні бали або успішніше проходять тести). Кількість осіб на кожному рівні обмежена.

Рівень “володар часу” доступний лише одному учаснику. Якщо гравець зможе втриматися більше двох тижнів на цьому рівні, то автоматично заноситься в “Зал слави” та отримує повноваження впливу на розвиток проєкту.

Чим вищий Ваш рівень - тим вагоміший голос.

Частину отриманих коштів ми плануємо надсилати в інші волонтерські або соціальні проєкти. Їх обиратимуть шляхом голосування через наші мобільні додатки.

Ми відкриті для конструктивних пропозицій, а також фінансової та фізичної допомоги.


Пам'ятайте: сила РОДу тече в кожному з нас!